Organisasjonen

Logo - Kristin fra Husaby speil m Erlend_medium

Styret

Styreleder: Eirik Hoff – eirik.hoff@vintervoll.no

Sekretær: Helen Hol – helen.hol@skaun.kommune.no
Styremedlem: Rita Elvira Husby – ritaelvira@gmail.com
Styremedlem: Kari Skjetne Solstad – karisolstad@hotmail.com
Styremedlem: Elin Irene Berge – elin_irene@hotmail.com

Vara: Berit W. Haanshuus – bhaanshu@msn.com
Ann Sølvi Valås Myhr –

Kontakt oss

Endeleg kort november 17

Programkomité

Leder: Elin Berge – elin.berge@skaun.kommune.no/971 97 871
Leif Helge Valås – leif_hv@hotmail.com
Anne Karin Støren – anne.karin.storen@gmail.com
Stener Terning  –
Terje Skjetne –

Vårt arbeid

Vekteren Jon Lyngstad

Markedskomité

Synnøve Antonsen – synnoveantonsen.19@gmail.com
Elin Irene Berge – elin_irene@hotmail.com
Christine Belsås Larssen – christinelarssen91@gmail.com
Anna Kupper – ankupper@gmail.com

Vårt arbeid

Facebook_Logo

PR-komité

Toril Langmo Skjetne: toril29@yahoo.no/480 01 020
Siri Grøttjord –Siri.grottjord@skaun.kommune.no/
941 43 066
Ely Navarro: navarro.ge@gmail.com

 

KpH---Logo-Transparent

Sponsorkomité

Johan Ofstad – johan.ofstad@hem.no
Anita Gilde – agilde@live.no
Maren Marie Wilhelmsen –

KpH---Logo-Transparent

FORMÅLSPARAGRAF

Foreningen Kristin på Husaby skal være en samlende kraft i Skaun kommune – en levende arena for aktiv deltakelse, integrering og identitetsbygging.

Foreningen Kristin på Husaby skal utvikle og gjennomføre en kulturfestival inspirert av middelalderromanen Kristin Lavransdatter av Sigrid Undset, lokal historie og kulturarv, og vår egen tids kulturuttrykk.

Festivalen skal være av regional interesse og gjennomføres ved tett samarbeid mellom lag/foreninger, næringsliv og andre interessenter.